Szanowny Gościu. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzesz nasz Hotel.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa SARS Cov 2
wprowadziliśmy kilka istotnych zmian, 
aby poprawić Twoje i nasze bezpieczeństwo:

 

 1. W części hotelowej obiektu mogą znajdować się tylko osoby mające rezerwację.

 2. Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla Ciebie lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie, gdy zameldujesz się już w pokoju. Pozostaw nam swój numer telefonu i adres mailowy. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu.

 3. Zalecamy aby z windy korzystać tylko z osobą którą zamieszkujesz pokój.

 4. Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy lub zauważysz u innego Gościa niepokojące objawy poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

 5. Posiadamy na terenie hotelu izolatkę dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Medycznych.

 6. Nasze pokoje są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu po upływie minimum 24h od jego wyjazdu.

 7. W pokoju znajduje się płyn do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej.

 8. Śniadania i obiadokolacje pakietowe są podawane w formie urozmaiconego bufetu godz. 8.00-11.00 i 17.00-20.00 w rygorze sanitarnym. Dla zapewnienia większego komfortu zrób rezerwację na stolik w restauracji lub recepcji hotelowej. Możesz to również ustalić telefonicznie.

 9. Restauracja, kawiarnia, bar jak i ogródek zewnętrzny są do Twojej dyspozycji, jednak pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i stosuj się do poleceń obsługi. Wchodząc i wychodząc pamiętaj o założeniu maseczki. Przy stoliku możesz ją zdjąć, jednak pamiętaj o zachowaniu ostrożności przy kasłaniu czy kichaniu zakrywaj usta i nos.

 10. Wszystkie punkty gastronomiczne są otwarte od 12.00 -22.00. Masz możliwość zamówienia posiłków na wynos, jak również w ramach możliwości, w bezkontaktowej dostawie do pokoju.

 11. Jeśli jesteś na coś uczulony albo jesteś na diecie z przyczyn zdrowotnych lub religijnych, poinformuj nas o tym koniecznie. Do innych diet postaramy się dostosować. Swoje życzenia przekaż recepcji lub w restauracji.

 12. Po hotelu poruszaj się obowiązkowo w maseczce. Jeśli zaistnieje potrzeba możesz ją zakupić w recepcji hotelu.

 13. Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na Twoje wyraźne życzenie. Prosimy, abyś ograniczył je do niezbędnego minimum. Wymianę ręczników, uzupełnienie kosmetyków i inne rzeczy możemy dostarczyć Ci bezkontaktowo pod drzwi. Jeśli jednak Twój pokój wymaga posprzątania poinformuj nas o tym telefonicznie. Sprzątniemy go, ale prosimy abyś nie przebywał w tym czasie w pokoju. Otwórz okno przed wyjściem z pokoju, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

 14. Cały obiekt, wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk jest kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowana.

 15. Płyny do dezynfekcji rozmieszone są w również całym obiekcie – korzystaj z nich koniecznie po powrocie do hotelu.

 16. Strefa Wellness i Spa, Babyroom są czynne w rygorze sanitarnym.O szczegóły ich działania zapytaj w recepcji spa lub recepcji hotelowej. Informacje na bieżąco są również umieszczane przy wejściu do danej strefy. Dla bezpieczeństwa swojego i innych użytkowników stosuj się do obostrzeń.

 17. Zapraszamy do korzystania również z ogrodu hotelowego, pergoli i ławek na terenie obiektu. Pamiętaj jednak o zachowaniu dystansu społecznego 2m od osób, z którymi nie przebywasz bezpośrednio w pokoju.

 18. W pokojach hotelowych obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w hotelu.

 19. Poniżej zamieszczamy kontakt do Nas, jak również w razie potrzeby do Służb Sanitarno–Epidemiologicznych:

Recepcja Hotelu Solina***: ☎ 13 461 80 31
Pogotowie Ratunkowe - ☎ 112/999
Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Ustrzykach Dolnych – ☎ 601 676 830 lub 609-225-822  


Obiekt bezpieczny higienicznie - Zobacz certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej


 Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.
Życzymy Ci udanego pobytu w naszym Hotelu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę 

Z poważaniem,
Dyrektor i Załoga Hotelu Solina Resort & Spa 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję