Szanowny Gościu. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzesz nasz Hotel.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa SARS Cov 2
wprowadziliśmy kilka istotnych zmian, 
aby poprawić Twoje i nasze bezpieczeństwo:

 

 1. W naszym obiekcie mogą znajdować się tylko osoby mające rezerwację.

 2. W obiekcie może znajdować się maksymalnie 50 osób.

 3. Obiekt posiada dwa wejścia/wyjścia. Dla bezpieczeństwa i kontroli ilości osób, wejść do hotelu można tylko od strony tamy, a wyjść z niego tylko od strony parkingu. Prosimy przestrzegać tych zaleceń. Obiekt wyposażony jest w całodobowy monitoring i nadzorujemy respektowanie tego obostrzenia.

 4. Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla Ciebie lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie,  gdy zameldujesz się już w pokoju. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu. 

 5. Zostałeś poproszony o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i zmierzono Ci w recepcji temperaturę ciała. Czynimy to dla bezpieczeństwa Twojego i innych Gości hotelu, jak również dla naszej obsługi, która dokłada wszelkich starań, aby Twój pobyt u nas był możliwie jak najbardziej udany. 

 6. Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy lub zauważysz u innego Gościa niepokojące objawy poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. 

 7. Posiadamy na terenie hotelu izolatkę dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Medycznych. 

 8. Nasze pokoje są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu po upływie minimum 24h od jego wyjazdu. 

 9. W pokoju znajduje się płyn do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej. 

 10. Śniadania są podawane w godz. 7.00-11.00 w rygorze sanitarnym, w formie serwowanej w restauracji, lecz jeśli sobie życzysz, możemy w ramach możliwości, dostarczyć Ci je na zaplanowaną godzinę do pokoju. Możesz to ustalić telefonicznie z recepcją. 

 11. Restauracja, kawiarnia, bar jak i ogródek zewnętrzny są do Twojej dyspozycji, jednak pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i stosuj się do poleceń obsługi. W restauracji jednocześnie może znajdować się max. 20 osób, w kawiarni 25 osób, w barze  8 osób, a w ogródku zewnętrznym 20 osób. Możliwe, że będziesz musiał poczekać, lecz ograniczenia są dla Twojego i naszego bezpieczeństwa. Wchodząc i wychodząc pamiętaj o założeniu maseczki. Przy stoliku możesz ją zdjąć, jednak pamiętaj o zachowaniu ostrożności przy kasłaniu czy kichaniu. Zakrywaj usta i nos. 

 12. Wszystkie punkty gastronomiczne są otwarte od 12.00 -20.00. Masz możliwość zamówienia posiłków na wynos, jak również w ramach możliwości, w bezkontaktowej dostawie do pokoju. Dostawy do pokoju ustal telefonicznie z recepcją. Dla Twojej wygody w każdym pokoju jest karta menu. 

 13. Jeśli jesteś na coś uczulony albo jesteś na diecie z przyczyn zdrowotnych lub religijnych, poinformuj nas o tym koniecznie. Do innych diet postaramy się dostosować. Swoje życzenia przekaż recepcji telefonicznie. 

 14. Po hotelu poruszaj się obowiązkowo w maseczce. Jeśli zaistnieje potrzeba możesz ją zakupić w recepcji hotelu. 

 15. Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na Twoje wyraźne życzenie. Prosimy, abyś ograniczył je do niezbędnego minimum. Wymianę ręczników, uzupełnienie kosmetyków i inne rzeczy możemy dostarczyć Ci bezkontaktowo pod drzwi. Jeśli jednak Twój pokój wymaga posprzątania poinformuj nas o tym telefonicznie. Sprzątniemy go, ale prosimy abyś nie przebywał w tym czasie w pokoju. Nasza obsługa wejdzie do pokoju po dwóch godzinach od opuszczenia go przez Ciebie. Otwórz okno przed wyjściem z pokoju, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają. 

 16. Cały obiekt, wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk jest kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowana. 

 17. Płyny do dezynfekcji rozmieszone są w również całym obiekcie – korzystaj z nich koniecznie po powrocie do hotelu. 

 18. Strefa Wellness i Spa, Babyroom są nieczynne do odwołania. Obowiązuje również zakaz korzystania z zewnętrznego placu zabaw dla dzieci. 

 19. Zapraszamy do korzystania również z ogrodu hotelowego, pergoli i ławek na terenie obiektu. Pamiętaj jednak o zachowaniu dystansu społecznego 2m od osób, z którymi nie przebywasz bezpośrednio w pokoju. Noszenie maseczek w ogrodzie jest również obowiązkowe poza ogródkiem kawiarni. 

 20. W pokojach hotelowych obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w hotelu. 

 21. Poniżej zamieszczamy kontakt do Nas, jak również w razie potrzeby do Służb Sanitarno–Epidemiologicznych:

Recepcja Hotelu Solina***: ☎ 13 461 80 31
Pogotowie Ratunkowe - ☎ 112/999
Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Ustrzykach Dolnych – ☎ 601 676 830 lub 609-225-822

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.
Życzymy Ci udanego pobytu w naszym Hotelu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę 

Z poważaniem,
Dyrektor i Załoga Hotelu Solina Resort & Spa 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję