Sala konferencyjna za 1 PLN!

Idealnie dopasowana oferta

Sprawdź dostępność

Sala konferencyjna za 1 PLN!

SALA KONFERENCYJNA ZA 1 PLN

Hotel Solina *** w Myczkowcach, położony jest w jednej z najatrakcyjniejszych bieszczadzkich miejscowości. Walory przyrodnicze, atrakcyjność terenu oraz bezpośrednie sąsiedztwo Zalewu Myczkowieckiego o każdej porze roku, stwarzają doskonałe warunki do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Obiekt gotowy jest do przyjęcia nawet 93 osób.

Oferta dla biznesu – sale od 1 zł przy skorzystaniu z noclegów i rezerwacji dla min. 50 osób, dokonanej do 20.08.2022 r. 


 

GŁÓWNE ATUTY HOTELU SOLINA  ***:

  • 42 pokoje o zróżnicowanym standardzie;
  • 1 sala konferencyjna na 100 osób oraz 3 sale konferencyjne na 80 osób z możliwością podziału na trzy części, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny i sieć komputerową;
  • Restauracja hotelowa wraz z kawiarnią;

 

Do dyspozycji Gości:

Centrum SPA z jacuzzi i łaźnią parową, sauna fińska z panelami solnymi oraz sauna Infrared, sala fitness, basen z przeciwprądem (m-ce V-X), stół do bilarda, kręgielnia, przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego.


 Atrakcje w okolicy Hotelu Solina:

  • Bieszczadzkie drezyny rowerowe - alternatywny do pieszych wędrówek sposób zwiedzania i bez wątpliwości jedna z najbardziej unikatowych atrakcji tego regionu. Napędzane siłą naszych nóg i poruszające się po torach kolejowych pojazdy to doskonały sposób na zobaczenie najważniejszych atrakcji Bieszczad, a tym samym dobrą zabawę. Drezyny sprawdzą się idealnie jako aktywna forma wypoczynku, a przy okazji umożliwią w wyjątkowy sposób poznać najpiękniejsze zakątki Bieszczad.
  • Jezioro Myczkowieckie - jest miejscem wyjątkowym zarówno pod względem turystycznym, jak i przyrodniczym. Malowniczo położony, otoczony trzema rezerwatami przyrody, mieści się na powierzchni 200 ha. Zalew jest atrakcyjnym miejscem dla miłośników kajakarstwa i wędkarstwa.
  • Park miniatur - Centrum Kultury Ekumenicznej na blisko hektarowej powierzchni zgromadzono 140 makiet cerkwi greckokatolickich, prawosławnych oraz kościołów rzymskokatolickich z terenu południowo-wschodniej Polski, Słowacji oraz Ukrainy. Wszystkie miniatury wykonano w skali 1:25. W parku miniatur znajdują się świątynie istniejące do dziś, jak i te, których na żywo już nie zobaczymy.

 

Potrzebujesz indywidualnej oferty dostosowanej do Twoich wymagań i preferencji? 

Zapraszamy do KONTAKTU.

 

Zobacz inne oferty

prev
next

od 399 PLN/2 os.

Pożegnanie lata

w Bieszczadach

Zobacz więcej

od 255 PLN/os./doba

Lato w Hotelu Solina!

Wakacje w Bieszczadach!

Zobacz więcej

Sala konferencyjna za 1 PLN!

Idealnie dopasowana oferta

Zobacz więcej

Restauracja u Wodnika

Zobacz więcej

Kawiarnia Rajski Ogród

Zobacz więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję